Про нас

Фахівці ТОВ «Смерека Plast» розробили унікальну технологію з виготовлення новорічних ялинок, яка не має аналогів у Європі, СНД та Україні. Ми першими в Україні почали виготовляти литі ялинки, і більш ніж за 12 років навчилися робити їх найвищої якості.

Вперше спеціалісти компанії відтворили природну красу живого хвойного дерева. Наші ялинки та сосни абсолютно нічим не відрізняються від натуральних лісових красунь. Для виробництва нашої продукції нами розроблені унікальні рецептури на основі високоякісної первинної екологічно чистої сировини, яка застосовується у харчовій промисловості. Ялинки з цього матеріалу відносяться до нового покоління так званих – литих ялинок. Кожна гілочка відливається у спеціальних формах, що робить ялинку максимально схожою на справжню.

Ми пропонуємо Вам елітні ялинки преміум якості від нашого власного виробництва, які мають чудовий дизайн, найвищу якість, широкий вибір за моделями, розмірами, колірною гамою і при цьому пропонуємо дуже низькі ціни.

Вся продукція підприємства ТОВ «Смерека Plast» має висновок санітарно-епідеміологічної експертизи. Наша продукція постачається на ринки інших країн, що підтверджує її популярність не лише в Україні. Наявність власних виробничих потужностей дозволяє утримувати низьку собівартість товарів, безперервно дотримуючись нових тенденцій на ринку ялинкової продукції. Таким чином, наші покупці завжди забезпечені справді низькими цінами та продукцією найкращої якості.