Оплата/доставка

Умови покупки

 1. Замовлення відправляємо по повній оплаті або ж за мінімальною передоплатою 20% від вартості ялинки. Залишок оплачуєте на пошті (обов'язково враховуйте комісію пошти за переказ коштів).
 2. Відправлення замовлення здійснюється протягом 1-3 днів з моменту оплати і підтвердження платежу.
 3. Доставку оплачує покупець за тарифами транспортної компанії.

Відправлення здійснюється декількома транспортними компаніями:

 1. Нова пошта (доставка на відділення або адресна доставка додому).
 2. Укрпошта
 3. Делівері
 4. Justin

Також є можливість самовивозу в Житомирі. Якщо ви хочете забрати замовлений Вами товар самі, вкажіть це при оформленні замовлення. Товар можна отримати за адресою: м. Житомир, вул.Парникова, 27

 

Варіанти оплати:

 1. Безготівковий розрахунок.

  Безготівковий розрахунок- після оформлення замовлення ми надсилаємо Вам рахунок на оплату, який ви можете сплатити в касі будь-якого банку на розрахунковий рахунок. Рахунок-фактура надсилається клієнту на e-mail або факсом після підтвердження менеджера про прийняття замовлення. Пакет усіх необхідних документів надсилається разом із товаром. Доставка товару здійснюється лише після надходження коштів на розрахунковий рахунок Продавця.
 2. Оплата на розрахунковий рахунок Приватбанку.

  Зручність цього способу оплати полягає в тому, що гроші надходять до нас на рахунок протягом 10-15 хвилин. Здійснити оплату можна в будь-якому відділенні Приватбанку (в касі або через термінал самообслуговування), або через систему Приват24 за допомогою комп'ютера або телефону.

 3. Оплата 20% і решта при отриманні товару

   

  ФОП Яценко Тетяна  Миколаївна

  код 2865613922 АТ КБ "Приватбанк"

  UA083052990000026002006402089

УВАГА:

Одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт або інший документ, що підтверджує особу, так само обов'язково знати номер декларації. При відсутності документів вантаж одержувачу не видається.

У момент отримання вантажу покупець має право відкрити упаковку і перевірити товар на відсутність браку або наявність пошкоджень, так само на предмет комплектності. Якщо виявлені які-небудь недоліки, покупець спільно з представником служби доставки повинен скласти акт-прийому передачі, де вказує всі дефекти. Якщо товар має істотні недоліки або не відповідає очікуванням, покупець складає акт відмови від прийому вантажу.

Якщо товар був оглянутий без присутності представника служби доставки, і / або акт-прийому передачі вантажу не був підписаний представником служби доставки, інтернет-магазин "Смерека Plast" знімає з себе відповідальність за комплектність і наявність будь-яких пошкоджень.

При оформленні замовлення Покупець повинен знати, що тим самим він укладає з Продавцем усний договір купівлі-продажу і дає повноваження продавцеві укласти в інтересах Покупця договір перевезення на певних умовах компанії-перевізника. З умовами договорів перевезень можна ознайомитися на сайтах Перевізників:

www.novaposhta.ua
www.delivery-auto.com